System bezprzewodowej łączności ratowniczej RESYS

| | на русском

Kontrakt z firmą Coal Services PTy Ltd z Australii | 2021-05-21

coal_2rhp_resys_640

Zarząd 2RHP sp. z o.o. informuje, że w dniu 10.05.2021 r. podpisaliśmy kontrakt z firmą Coal Services PTy Ltd z Australii na dostawę urządzeń systemu RESYS.

New South Wales Mines Rescue jest spółką zależną w całości należącą do Coal Services i będzie końcowym użytkownikiem systemu radiowego. New South Wales Mines Rescue prowadzi działalność od 100 lat, świadcząc usługi ratownicze w 17 kopalniach podziemnych i 21 odkrywkowych w NSW.

Na podstawie raportu rocznego 2020:

Coal Services jest przedsiębiorstwem branżowym, świadczącym kluczowe usługi i wspierającym fachową wiedzą górnictwowęgla w stanie NSW w Australii. Firma posiada specjalistyczny program BHP, który zapewnia zintegrowany pakiet usługmających na celu zapobieganie urazom i chorobom w miejscu pracy. Obejmuje on bezpieczeństwo i higienę pracy, odszkodowania dla pracowników, ratownictwo w kopalniach i szkolenia.

Świadczy usługi prewencyjne oraz reagowania w obszarach bezpieczeństwa i higieny pracy, odszkodowań dla pracowników,prowadzi działania w sytuacjach kryzysowych i szkolenia w zakresie podwyższenia ochrony życia i zdrowia górników.

Współpracuje z pracodawcami, pracownikami, departamentami rządowymi i innymi partnerami branżowymi, aby pomóc zidentyfikować, ocenić, monitorować i kontrolować wiele zagrożeń występujących w przemyśle górniczym NSW. Wszystkie te podmioty wspólnie pracują nad ochroną zdrowia i bezpieczeństwa osób pracujących w branży poprzez zapobieganie, wykrywanie, egzekwowanie i edukację. Udziałowcami Coal Services PTy Ltd są: NSW Minerals Council oraz Construction,Forestry, Maritime, Mining and Energy Union (CFMMEU). Ich cel, wizja i wartości są zharmonizowane, aby skupić się nabezpieczeństwie w branży i zdrowiu jej pracowników.

Celem Coal Services PTy Ltd jest chronić, a wizja to partnerstwo w branży w celu zapewnienia bezpiecznego miejsca pracy i zdrowej siły roboczej.
Mamy nadzieję, że jest to początek dobrej współpracy. Chcielibyśmy, aby System RESYS sprawdził się w kopalniach podziemnych na całym świecie. Cieszymy się tym bardziej, że Australia jest jednym z największych producentów kopalin na świecie z bardzo wysokim standardami bezpieczeństwa pracy.

 

 

BACK
| Polityka jakości 2RHP sp. z o.o. |
bezpieczeństwo w górnictwie
2024 © 2rhp sp. z o.o. - System bezprzewodowej łączności ratowniczej RESYS - Bezpieczeństwo w górnictwie.
Łączność bezprzewodowa RESYS idealnie sprawdza się w ciężkich warunkach, takich jak górnictwo. Ratownictwo górnicze z Resys to bezpieczeństwo w górnictwie.
Kontakt: tel. +48 32 240 08 19, fax +48 32 240 08 18 | 41-709 Ruda Śląska, ul. Chorzowska 37, Polska
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net.