System bezprzewodowej łączności ratowniczej RESYS

| | на русском

Nagroda dla systemu RESYS | 2017-01-13nagroda7_640Miło nam poinformować, że w dniu wczorajszym System RESYS został uhonorowany przez kapitułę Konkursu Górniczy Sukces Roku 2016 nagrodą w kategorii Innowacyjność. Górniczy Sukces Roku to konkurs organizowany od ośmiu lat przez Górniczą Izbę Przemysłowo-Handlową i Szkołę Eksploatacji Podziemnej. Jego celem jest promocja i popularyzacja przedsięwzięć na rzecz innowacyjności oraz rozwoju polskiego górnictwa podziemnego, osobowości o szczególnym dla niego znaczeniu oraz działań proekologicznych. Nagroda została wręczona w trakcie uroczystej gali, która odbyła się 12 stycznia br. w Filharmonii Śląskiej im. Henryka Mikołaja Góreckiego w Katowicach, w ramach Górniczego Koncertu Noworocznego organizowanego przez Górniczą Izbę Przemysłowo-Handlową. Serdecznie dziękujemy.

Zapraszamy do przeglądnięcia artykułów o tym wydarzeniu:

 

nagroda4_640

W imieniu 2RHP sp. z o.o. nagrodę odebrała Prezes Zarządu Joanna Płachetka, w imieniu Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego SA Wiceprezes ds. Ekonomiki i Finansów Krzysztof Kubera i Członek Rady Nadzorczej Janusz Śliwa. Nagrodę wręczył Prezes GIPH Janusz Olszowski

Zdjęcia powiązane ze stroną:
BACK
| Polityka jakości 2RHP sp. z o.o. |
bezpieczeństwo w górnictwie
2024 © 2rhp sp. z o.o. - System bezprzewodowej łączności ratowniczej RESYS - Bezpieczeństwo w górnictwie.
Łączność bezprzewodowa RESYS idealnie sprawdza się w ciężkich warunkach, takich jak górnictwo. Ratownictwo górnicze z Resys to bezpieczeństwo w górnictwie.
Kontakt: tel. +48 32 240 08 19, fax +48 32 240 08 18 | 41-709 Ruda Śląska, ul. Chorzowska 37, Polska
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net.