System bezprzewodowej łączności ratowniczej RESYS

| | на русском

Nowy oficjalny dystrybutor RESYS na rynek krajowy | 2019-03-18

Miło nam poinformować o nawiązaniu współpracy z firmą PPUH MACPOL Sp. z o.o. która wraz z początkiem marca została naszym oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem systemu bezprzewodowej łączności ratowniczej RESYS na rynek krajowy. 

Umowa pomiędzy obiema firmami została zawarta w dniu 01.03.2019 i ma na celu zintensyfikowanie działań związanych z promocją oraz sprzedażą systemu RESYS na Polskim rynku.

Firma PPUH MACPOL Sp. z o.o. powstała w 1995 roku i do samego początku swojej działalności jest związana z przemysłem ciężkim a w szczególności  z rynkiem górniczym i energetycznym, dla których świadczy szereg usług i rozwiązań. Podstawowym celem działalności przedsiębiorstwa jest spełnianie oczekiwań klientów oraz zdobywanie ich zaufania, dlatego duży nacisk firma kładzie na oferowanie produktów funkcjonalnych o najwyższej jakości przy jednoczesnym dostarczaniu kompleksowych usług wraz z dogodnymi warunkami współpracy.

Prawie 25-letnia historia działalności firmy PPUH MACPOL Sp. z o. o. oparta  na rodzinnych tradycjach i bogatym doświadczeniu pozwala nam z nadzieją patrzeć w przyszłość,   a co za tym idzie, liczymy, że podjęta współpraca przełoży się na dynamiczny rozwój i rozpoznawalność naszego systemu Resys na Polskim rynku.

 

 

BACK
| Polityka jakości 2RHP sp. z o.o. |
bezpieczeństwo w górnictwie
2024 © 2rhp sp. z o.o. - System bezprzewodowej łączności ratowniczej RESYS - Bezpieczeństwo w górnictwie.
Łączność bezprzewodowa RESYS idealnie sprawdza się w ciężkich warunkach, takich jak górnictwo. Ratownictwo górnicze z Resys to bezpieczeństwo w górnictwie.
Kontakt: tel. +48 32 240 08 19, fax +48 32 240 08 18 | 41-709 Ruda Śląska, ul. Chorzowska 37, Polska
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net.