System bezprzewodowej łączności ratowniczej RESYS

| | на русском

Obchody Jubileuszu w CSRG S.A. | 2017-09-21

Z okazji 110 lat zorganizowanego ratownictwa górniczego na ziemiach polskich, w auli Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego S.A. w Bytomiu, 18 września br. odbyła się  debata poświęcona polskiemu górnictwu oraz nowej strategii CSRG S.A. Wśród uczestników debaty znaleźli się Sekretarz Stanu w Ministerstwie Energii Grzegorz Tobiszowski, Wojewoda Śląski Jarosław Wieczorek, śląscy senatorowie i posłowie, prezesi spółek węglowych, pracownicy Stacji, a także przedstawiciele wyższych uczelni, ośrodków nauko-badawczych i instytucji związanych z branżą górniczą.

Firma 2RHP sp. z o.o. otrzymała również możliwość uczestniczenia w jubileuszu i zaprezentowania swoich osiągnięć. Przygotowaliśmy specjalną ekspozycję, na której pokazaliśmy pierwszy raz nasze hasło firmowe WE CONNNECT 2 PROTECT..

Dziękujemy CSRG S.A. za możliwość udziału w tak ważnej imprezie i życzymy wszystkim ratownikom wielu sukcesów w trudnej i wymagającej wielkiego serca pracy. 

 gosciecsrgsa_640

 

Zdjęcia powiązane ze stroną:
BACK
| Polityka jakości 2RHP sp. z o.o. |
bezpieczeństwo w górnictwie
2024 © 2rhp sp. z o.o. - System bezprzewodowej łączności ratowniczej RESYS - Bezpieczeństwo w górnictwie.
Łączność bezprzewodowa RESYS idealnie sprawdza się w ciężkich warunkach, takich jak górnictwo. Ratownictwo górnicze z Resys to bezpieczeństwo w górnictwie.
Kontakt: tel. +48 32 240 08 19, fax +48 32 240 08 18 | 41-709 Ruda Śląska, ul. Chorzowska 37, Polska
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net.