System bezprzewodowej łączności ratowniczej RESYS

| | на русском

Oficjalny dystrybutor systemu łączności ratowniczej RESYS | 2018-11-19

Cieszymy się, że możemy zaprezentować oficjalnego dystrybutora systemu bezprzewodowej łączności ratowniczej RESYS.  

Firma 2rhp sp. z o.o. podpisała umowę z firmą P.U.H EURO-ELEKTRO dotyczącą dystrybucji systemu łączności RESYS.  Poniżej przedstawiamy informację o naszym dystrybutorze.

euroelektrologoFirma P.U.H EURO-ELEKTRO  została założona w 2009 roku jako polski przedstawiciel czeskiego koncernu Hansen Electric spol. sro z Opavy, światowego lidera w zakresie urządzeń sterowania, zasilania i zdalnej kontroli w branży górniczej.

Firma P.U.H. EURO-ELEKTRO dostarcza urządzenia w wykonaniu przeciwwybuchowym na rynku krajowym i międzynarodowym. W portfolio ofertowym znajdują się między innymi styczniki, sterowniki oraz wyłączniki próżniowe SN , transformatory . Wszystkie oferowane wyroby posiadają niezbędne certyfikaty i dopuszczenia.

Firma P.U.H. EURO-ELEKTRO kładzie duży nacisk na jakość i bezpieczeństwo dostarczanych urządzeń, zgodnie z obowiązującymi normami.

BACK
| Polityka jakości 2RHP sp. z o.o. |
bezpieczeństwo w górnictwie
2024 © 2rhp sp. z o.o. - System bezprzewodowej łączności ratowniczej RESYS - Bezpieczeństwo w górnictwie.
Łączność bezprzewodowa RESYS idealnie sprawdza się w ciężkich warunkach, takich jak górnictwo. Ratownictwo górnicze z Resys to bezpieczeństwo w górnictwie.
Kontakt: tel. +48 32 240 08 19, fax +48 32 240 08 18 | 41-709 Ruda Śląska, ul. Chorzowska 37, Polska
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net.