System bezprzewodowej łączności ratowniczej RESYS

| | на русском

Resys na wyposażeniu JSW S.A. | 2020-04-30

20200310wwwratownicyszczyglowicesystemlacznosci055_640

fot. Dawid Lach, źródło JSW S.A

Kopalnia Węgla Kamiennego Knurów - Szczygłowice jako pierwsza w grupie kapitałowej JSW S.A. wyposażyła swoje dwie kopalniane stacje ratownictwa górniczego w system RESYS.

Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. to największy w Europie producent węgla koksowego. Przez trzy dni gościem stacji ratownictwa KWK Knurów- Szczygłowice był Pan Brent Stewart z Queensland Mines Rescue w Australii. W trakcie wizyty Brent Steward uczestniczył w ćwiczeniach zastępów ratowniczych w kopalni i miał okazję zobaczyć jak ratownicy z tych stacji prowadzą akcję na bezprzewodowym systemie RESYS. Przebieg działań pod ziemią mógł też obserwować ze sztabu, wyposażonego w Aplikację RESYS. Polscy ratownicy przekazali mu również swoje doświadczenia z wdrożenia Systemu RESYS.

Cieszymy się, że możemy poinformować o zainteresowaniu zakupem naszego Systemu Resys dwóch firm zajmujących się ratownictwem z Australii, tj. Queensland Mines Rescue Service Ltd i Coal Services Pty Ltd

 

 

fot. Dawid Lach, źródło JSW S.A.

 

Zdjęcia powiązane ze stroną:
BACK
| Polityka jakości 2RHP sp. z o.o. |
bezpieczeństwo w górnictwie
2024 © 2rhp sp. z o.o. - System bezprzewodowej łączności ratowniczej RESYS - Bezpieczeństwo w górnictwie.
Łączność bezprzewodowa RESYS idealnie sprawdza się w ciężkich warunkach, takich jak górnictwo. Ratownictwo górnicze z Resys to bezpieczeństwo w górnictwie.
Kontakt: tel. +48 32 240 08 19, fax +48 32 240 08 18 | 41-709 Ruda Śląska, ul. Chorzowska 37, Polska
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net.