System bezprzewodowej łączności ratowniczej RESYS

| | на русском

Testy RESYS w Australii | 2018-06-04

W dniach od 15 do 18 maja br. przedstawiciele naszej firmy przebywali w Australii na zaproszenie Pana Stevena Tonegato ( State Operations Manager of NSW Mines Rescue), zaprezentowali system RESYS dla stacji ratownictwa w Newcastle w Australii.

W kolejnych dniach przetestowaliśmy system RESYS w dwóch podziemnych kopalniach węgla Myuna i Mandalong z siedzibą w Nowej Południowej Walii.

Po testach Pan Steve Tonegato, powiedział: “The RESYS system is the most complete and advanced radio system for Mines Rescue we have seen to date. It has tremendous potential to improve both rescuer safety and efficiency and we look forward to working with the 2rhp team to conduct further testing. ”
("System RESYS to najbardziej kompletny i zaawansowany system radiowy dla ratownictwa górniczego, jaki widzieliśmy do tej pory. Ma ogromny potencjał do poprawy zarówno bezpieczeństwa, jak i skuteczności ratownika. Czekamy na dalszą współpracę z zespołem 2RHP w celu przeprowadzenia dalszych testów ".)

Dziękujemy zespołowi NSW Mines Rescue za zaproszenie i możliwość zaprezentowania systemu RESYS. Mamy nadzieję, że to spotkanie stało się początkiem udanej współpracy.

To wielki zaszczyt dla nas, że możemy współpracować z inną stacją ratownictwa górniczego - Bytom CSRG S.A. i w ten sposób realizować naszą ideę - WE CONNECT TO PROTECT.

resys2rhptestyaustralia_640

 

BACK
| Polityka jakości 2RHP sp. z o.o. |
bezpieczeństwo w górnictwie
2024 © 2rhp sp. z o.o. - System bezprzewodowej łączności ratowniczej RESYS - Bezpieczeństwo w górnictwie.
Łączność bezprzewodowa RESYS idealnie sprawdza się w ciężkich warunkach, takich jak górnictwo. Ratownictwo górnicze z Resys to bezpieczeństwo w górnictwie.
Kontakt: tel. +48 32 240 08 19, fax +48 32 240 08 18 | 41-709 Ruda Śląska, ul. Chorzowska 37, Polska
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net.